Lenovo Legion PRO/27UD-10/26,5"/QD-OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Čierna/3R
Popis produktu
•26.5" UHD, PureSight QD-OLED displej so 166 PPI •99% sRGB and 99% DCI-P3 farebný gamut, 1.07b farebná podpora a True 10-bit farebná depth •Dolby Vision® + HDR TB400 •240 Hz vysokofrekvenčný rate, 0.03 ms extrémny čas response, VESA certified ClearMR 13000 •AMD FreeSync™ Premium Pro a VESA Adaptive Sync •USB-C® jeden kábel riešenia, HDMI® 2.1, DP 1.4, a USB Hub ports Typ obrazovky: QD-OLED Uhlopriečka [palce]: 26,5" Rozlíšenie: 3840 x 2160 Rozteč bodu [mm]: 0,15
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 00198158136709
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Oled Monitor Lenovo Legion Pro 27UD-10 26,5" 3840 x 2160 px Oled
Dostupnosť: in stock
Lenovo Legion Pro/ 27UD-10/ 26, 5"/ Qd-oled/ 4K Uhd/ 240Hz/ 0, 03ms/…
Monitor Lenovo 27UD-10 27" Uhd Hdmi Dp Usb Čierny (Raven Black) 3 roky