Monitor Aoc CU34P3CV, 34 palcový, 100 Hz, Zakrivený Va, Hdmi, Dp, Usb-c
-0%
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 7d
Značka: aoc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:04
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Produktivita, konektivita a komfort AOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakrivený IPS monitor s atraktívnym trojstranným ultratenkým rámčekom, ktorý ponúka skutočne pôsobivé sledovanie. Pomer strán Wide QHD 21:9 tohto modelu rozširuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohľad na lepší filmový zážitok. Panel sa vyznačuje jasom 300 nitov a veľkorysými 178/178 ° širokými pozorovacími uhlami, spolu s dvoma vstavanými 5W + 5W reproduktormi pre zvýšenie vašej každodennej produktivity v dne