Kanálový ventilátor Harmann Rm 150/650EC fi150
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:42
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann RM EC
Model: RM 150/650EC
Technické údaje:
- Priemer: 150 mm
- Prietok vzduchu: 640 m3/h
- Maximálny tlak: 760 Pa
- Výkon: 116 W
- Hmotnosť: 3 kg
- Teplota medium 50°C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Napájanie 230 V, 50 Hz.