Strešný ventilátor Harmann Viver 2-225/900S 225 mm
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:38:09
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Strešný ventilátor Harmann VIVER
Model: VIVER 2-225/900S
Technické údaje
- Priemer: 213 mm
- Maximálny Prietok vzduchu : 930 m3/h
- Maximálny tlak: 630 Pa
- Výkon: 154 W
- Hodnota akustického tlaku: 50 dB
- Hmotnosť: 5,7 kg
- Teplota medium 60°C
Stavebníctvo
Súčasťou balenia sú skrutky slúžiace na montáž s strešnou základňou.
Pohon a ovládanie
Pohon tvoria jednofázové (230 V, 50 Hz) asynchrónne elektrické motory s rotujúcim krytom. Motory majú zabudovanú tepelnú ochranu vo forme snímača teploty vinutia s automatickým resetom.
Aplikácia
Charakteristika práce
Technické údaje
Montážne rozmery
Špecifikácie
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
Strešný ventilátor Harmann Vivo 2-220/900S 225 mm
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 160/600 160 mm
Strešný ventilátor Harmann Viver 4-315/1500S 315 mm
Kanálový ventilátor Harmann Rm 100/300EC fi100
Strešný ventilátor Harmann Rooftec 2-250 2200 m3/h
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 250/1600 250 mm