Kanálový ventilátor Vents TTPRO315EC 315 mm
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:37:05
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Vents TT PRO EC 315
Výrobca: Vents Group
Model: TT PRO EC 315
Technické údaje
Priemer [mm]: 315
Výkon [m3/h]: 1970
Výkon [W]: 284
Otáčky [rpm]: 2826
Hladina akustického tlaku [dB(A)/3m]: 55
Max. teplota. práce [°C]: -25...+55
Napätie [V]: 230
Spotreba prúdu [A]: 1,25
Aplikácia
Kanálové ventilátory s zmiešaným prietokom série TT PRO sa používajú v prívodných a odvodných ventilačných systémoch, ktoré vyžadujú relatívne vysoký kompres, silný prúd vzduchu a nízku hladinu hluku. Použitie EC motorov znižuje spotrebu energie o 35 %. Sú vynikajúcim riešením pre inštaláciu individuálnych budov, kolektívne bývanie a verejné využitie. Ventilátory sú prispôsobené na prepravu vzduchu s teplotou +55°C. Sú určené pre ventilačné kanály s priemermi: 100, 125, 150, 160, 200, 250, 315 mm.
Stavebníctvo
Motor
Regulácia rýchlosti
Zapnutie ventilátora a ovládanie jeho výkonu sa vykonáva pomocou externého riadiaceho signálu 0-10 V (napríklad pomocou regulátora pre motory EC). Pri zmene hodnoty riadiaceho parametra EC motor mení rýchlosť otáčania a prispôsobuje ju požiadavkám systému. Regulácia je možná v sieťach s frekvenciou 50 Hz aj 60 Hz. Je možné centrálne ovládať ventilátory v rámci integrovanej siete pomocou vhodného softvéru.