Strešný ventilátor Harmann Vivo.p 280/2000EC 280 mm
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:42
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Strešný ventilátor Harmann VIVO.P EC
Model: VIVO.P 280/2000EC
Technické údaje:
- Priemer: 280 mm
- Prietok vzduchu: 2015 m3/h
- Maximálny tlak: 790 Pa
- Výkon: 283 W
- Hmotnosť: 8,6 kg
- Teplota medium 55°C
STAVBA
- Montáž je možná na strešnej podstavci alebo na murovanom podstavci s štvorcovým prierezom.
- Na puzdre je integrovaný servisný spínač.
V súprave sú dodávané skrutky slúžiace na montáž s strešnou základňou.
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s vstavaným ovládačom a tepelnou ochranou.
- Motor integrovaný do rotora.
- Napájanie 230 V ~ 1, 50 Hz (modely 190-450) alebo 400 ~ V 50 Hz (modely 500-630).