Kanálový ventilátor TD-4000/355 Trif Venture Industries
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:38:03
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor TD-4000/355 TRIF
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 1150 ot./min
- Maximálny príkon: 309 W
- Intenzita: 0,66 A
- Maximálny výkon: 3160 m3/h
- Priemer kanála: 355 mm
- Hladina akustického tlaku: 41 dB(A)
- Teplota prevádzky: -40...+70 ℃
- Stupeň ochrany: IP54
- Hmotnosť: 19 kg
STAVBA
Obal je vyrobený z oceľového plechu natretého epoxidovo-polyesterovou farbou a rotor je vyrobený z hliníkového plechu. Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe do ventilačných kanálov s priemermi od 100 do 400 mm. Unikátna konštrukcia umožňuje dosiahnuť vysoké tlaky a výkonnosť pri minimálnej hladine hluku.
MOTOR
- Trojfázový motor 400 V, 50 Hz