Strešný ventilátor RFV/4-125S fi 125 mm 250 m3/h Venture Industries
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:20
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Strešný ventilátor RFV fi 125 mm 250 m3/h Venture Industries
Model: RFV/4-125S
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- Maximálny výkon: 250 m3/h
- Maximálny tlak: 90 Pa
- Otáčky: 1430 ot. /min
- Napätie: 230 V
- Intenzita: 0,16 A
- Priemer kanála: 125 mm (profil pre obdĺžnikové pripojenia 245x245)
- Maximálny príkon: 34 W
- Typ motora: AC
- Počet pólov motora: 4
- Trieda ochrany motora: IP44
- tepl. práca: -40℃...+60℃
- Hmotnosť: 3,5 kg
STAVBA
MOTOR
- asynchrónny, jednofázový, 230 V, 50 Hz, indukčný motor s vonkajším rotorom,