Kanálový ventilátor Havaco ICM-EC-250/1652M
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:52
Kanálový ventilátor HAVACO
Model: ICM EC 250/1652 M
- Výkon: 1652 m3/h
- Priemer: 250 mm
- Otáčky: 3000 ot./min
- Výkon: 255 W
- Napájanie: 230/50 V/Hz
- Intenzita: 1,5 A
- Teplota prevádzky: do +60 °C
- Akustický tlak: 65 dB(A)
Konštrukcia
Elektrický motor
Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou. Napájanie 230 V ~1, 50 Hz. Motory sú prispôsobené na plynulú reguláciu otáčok v plnom rozsahu pri zachovaní vysokej účinnosti. Regulácia otáčok sa vykonáva pomocou ovládača využívajúceho analógový signál 0-10 V. Stupeň ochrany zariadenia IP44.
Teplota prevádzky
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 60 °C.