Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 150/750EC 150 mm
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:04
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann ML PRO EC
Model: ML PRO 150/750EC
Technické údaje:
- Priemer: 150 mm
- Prietok vzduchu: 780 m3/h
- Maximálny tlak: 420 Pa
- Výkon: 67 W
- Hodnota akustického tlaku: 49 dB
- Hmotnosť: 2,4 kg
- Teplota medium 45°C
STAVBA
- Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného plastu PPGF30
POHON A OVLÁDANIE
- Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou.
- Napájanie 230 V ~1, 50 Hz.