Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 315/2900EC 315 mm
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:19
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann ML PRO EC
Model: ML PRO 315/2900EC
Technické údaje:
- Priemer: 315 mm
- Prietok vzduchu: 2960 m3/h
- Maximálny tlak: 600 Pa
- Výkon: 282 W
- Hodnota akustického tlaku: 61 dB
- Hmotnosť: 6,8 kg
- Teplota medium 45°C
STAVBA
- Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného plastu PPGF30
POHON A OVLÁDANIE
- Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou.
- Napájanie 230 V ~1, 50 Hz.