Kanálový ventilátor TD-1300/250 3V Venture Industries
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 07:59:34
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor TD-1300/250 3V
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 2510 ot./min
- Maximálny príkon: 196 W
- Intenzita: 0,79 A
- Maximálny výkon: 1350 m3/h
- Priemer kanála: 250 mm
- Hladina akustického tlaku: 43 dB(A)
- Teplota prevádzky: -40...+60 ℃
- Stupeň ochrany: IP44
- Hmotnosť: 9,4 kg
STAVBA
Obal je vyrobený z oceľového plechu natretého epoxidovo-polyesterovou farbou a rotor je vyrobený z hliníkového plechu. Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe do ventilačných kanálov s priemermi od 100 do 400 mm. Unikátna konštrukcia umožňuje dosiahnuť vysoké tlaky a výkonnosť pri minimálnej hladine hluku.
MOTOR
- Jednofázový motor 230 V, 50/60 Hz