Strešný ventilátor Havaco RKV-355/3000 M
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:45
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Strešný ventilátor s vertikálnym vypúšťaním vzduchu RKV
Model: RKV 355/3000 M
Technické údaje
- Materiál: Puzdro je vyrobené z pozinkovaného plechu. Rotor je vyrobený z pozinkovaného plechu
- Výkon: 2850 m3/h
- Priemer: 355 mm
- Otáčky: 1380 ot./min
- Výkon: 250 W
- Napájanie: 230/50 V/Hz
- Intenzita: 2,1 A
- Prevádzková teplota: do +120 °C
- Akustický tlak: 50-42 dB(A)
Výhody:
- Radiálny strešný ventilátor s vertikálnym vypúšťaním vzduchu
- Obal je vyrobený z pozinkovaného plechu
- Rotor s lopatkami naklonenými dozadu, vyrobený z pozinkovaného plechu, dynamicky vyvážený
- Vysoká konštrukcia rotora výrazne obmedzuje hladinu emitovaného hluku
- Asynchrónny jednofázový 230 V, 50 Hz, prispôsobený na reguláciu napätia
- Stupeň ochrany IP 55, trieda izolácie F
- Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou do 120 °C
Konštrukcia
Elektrický motor
Asynchrónny jednofázový 230 V, 50 Hz, prispôsobený na reguláciu napätia. Stupeň ochrany IP 55, trieda izolácie F.
Teplota prevádzky
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 120 °C.