Kanálový ventilátor Havaco ICB-160/400 M
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:10
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor HAVACO
Model: ICB-160/400 M
Technické údaje
- Materiál: obal z oceľového plechu, rotor z pozinkovaného plechu
- Výkon: 440 m3/h
- Otáčky: 2550 ot./min
- Výkon: 85 W
- Napájanie: 230/50 V/Hz
- Intenzita: 0,4 A
- Teplota prevádzky: do +55 °C
- Akustický tlak: 45 dB(A)
Výhody:
- Pre prívodnú a odvodnú ventiláciu
- Rotor je vyrobený z pozinkovaného plechu s lopatkami naklonenými dozadu, dynamicky vyvážený
- Pripojovacia skrinka je pripevnená priamo k puzdru
- Prispôsobený na reguláciu napätia
- Stupeň ochrany IP44, trieda izolácie B alebo F
- Prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou do 55 °C
Stavebníctvo
Elektrický motor
Motor s rotujúcim statorom, napájaný jednofázovým prúdom 230 V, 50 Hz alebo trojfázovým prúdom 400 V, 50 Hz. Prispôsobený na reguláciu napätia. Stupeň ochrany IP 44, trieda izolácie B alebo F.
Teplota prevádzky
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 55 °C.