Kanálový ventilátor TD-4000/355 Venture Industries
Lacné Drahé
Volatilita ceny 3d
Značka: östberg
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:52
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor TD-4000/355
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 1360 ot./min
- Maximálny príkon: 407 W
- Intenzita: 1,69 A
- Maximálny výkon: 3750 m3/h
- Priemer kanála: 355 mm
- Hladina akustického tlaku: 41 dB(A)
- Teplota prevádzky: -40...+40 ℃
- Stupeň ochrany: IP54
- Hmotnosť: 19 kg
STAVBA
Obal je vyrobený z oceľového plechu natretého epoxidovo-polyesterovou farbou a rotor je vyrobený z hliníkového plechu. Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe do ventilačných kanálov s priemermi od 100 do 400 mm. Unikátna konštrukcia umožňuje dosiahnuť vysoké tlaky a výkonnosť pri minimálnej hladine hluku.
MOTOR
- Jednofázový motor 230 V, 50/60 Hz