Kanálový ventilátor VENT-315NK Venture Industries
Lacné Drahé
Značka: sp
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-16 22:59:30
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor VENT-315NK
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 2790 ot./min
- Maximálny príkon: 257 W
- Intenzita: 1,1 A
- Maximálny výkon: 140 m3/h
- Priemer kanála: 315 mm
- Typ motora: AC
- Stupeň ochrany: IP44
- Hladina akustického tlaku: 48 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+60 ℃
- Hmotnosť: 8 kg
STAVBA
Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe.
Montážny držiak je súčasťou balenia.
ELEKTRICKÝ MOTOR
- Jednofázový s rotujúcim statorom 230 V, 50/60 Hz