Kanálový ventilátor TD-2000/315 Ecowatt
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-15 09:16:32
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Technické údaje:
- Otáčky: 2580 ot./min
- Maximálny príkon: 262 W
- Intenzita: 1,1 A
- Maximálny výkon: 1740 m3/h
- Priemer kanála: 315 mm
- Typ motora: EC
- Hladina akustického tlaku: 50 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+40 ℃
- Hmotnosť: 14 kg
STAVBA
MOTOR
- Bezkartáčový jednofázový motor s jednosmerným prúdom 230 V, 50/60 Hz