Kanálový ventilátor VENT-150NK Venture Industries
Lacné Drahé
Značka: sp
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-16 22:58:36
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Technické údaje:
- Otáčky: 2550 ot./min
- Maximálny príkon: 95 W
- Intenzita: 0,4 A
- Maximálny výkon: 750 m3/h
- Priemer kanála: 150 mm
- Typ motora: AC
- Stupeň ochrany: IP44
- Hladina akustického tlaku: 42 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+60 ℃
- Hmotnosť: 5 kg
ELEKTRICKÝ MOTOR
- Jednofázový s rotujúcim statorom 230 V, 50/60 Hz