Kanálový ventilátor JETLINE-200 fi 200 mm 1040 m3/h Venture Industries
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:27
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor JETLINE fi 200 mm 1040 m3/h Venture Industries
Model: JETLINE-200
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- Maximálny výkon: 1040 m3/h
- Maximálny tlak: 465 Pa
- Otáčky: 2620 ot. /min
- Napätie: 230 V
- Intenzita: 0,55 A
- Priemer kanála: 145 mm
- Maximálny príkon: 125 W
- Typ motora: AC
- Trieda ochrany motora: IP44
- Temp. Práca: -20....+60℃