Blum ZC7S450BS3 Ambia-line vložka na príbory do dĺžky 450 biela matná
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: blum
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:45
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
ZC7S450BS3
AMBIA-LINE Vložka na príbory do štandardnej zásuvky LEGRABOX
AMBIA-LINE Vložka na príbory pre MERIVOBOX štandardnej zásuvky
plast/oceľ
Priehradka na príbory: 4
dĺžka: 450 mm
Šírka: 300 mm
výška: 50.5 mm