Zdroj pre Led 300W/12V Hyrite TLG-12E300C
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: geti
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 07:59:55
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
HYRITE
Napájací zdroj určený pre LED aplikácie s PARALEL funkciou.
Technické parametre:
- výstup: 12V DC - výkon 300W - krytie IP68 - vstup 180-264V AC - ochrana proti skratu, prehriatiu, ai - rozmery: 258 x 83 x 35mm (dx š xv)