Kanálový ventilátor Harmann Jettec 315/2300S 315 mm
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:43
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kuchynský kanálový ventilátor Harmann JETTEC
Model: JETTEC 315/2300S
Technické údaje
- Priemer: 315 mm
- Maximálny Prietok vzduchu : 2360 m3/h
- Maximálny tlak: 580 Pa
- Výkon: 270 W
- Hodnota akustického tlaku: 51 dB
- Hmotnosť: 8,4 kg
- Teplota medium 55°C
STAVBA
Rotor
Pohon a ovládanie
- Asynchrónny jednofázový elektromotor 230 V, 50 Hz. Motory majú integrovanú tepelnú ochranu.
Aplikácia
Charakteristika práce
TECHNICKÉ ÚDAJE
Špecifikácie
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
Strešný ventilátor Harmann Viver 2-225/900S 225 mm
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Strešný ventilátor Harmann Vivo 2-220/900S 225 mm
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 160/600 160 mm
Strešný ventilátor Harmann Viver 4-315/1500S 315 mm
Kanálový ventilátor Harmann Rm 100/300EC fi100
Strešný ventilátor Harmann Rooftec 2-250 2200 m3/h
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 250/1600 250 mm