Kanálový ventilátor Harmann Jettec 400/3400S fi400
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:14
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann JETTEC
Model: JETTEC 400/3400S
Technické údaje:
- Priemer: 400 mm
- Prietok vzduchu: 3440 m3/h
- Maximálny tlak: 320 Pa
- Výkon: 215 W
- Hodnota akustického tlaku: 54 dB
- Hmotnosť: 12,8 kg
- Teplota média 80 °C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Asynchrónny jednofázový elektromotor 230 V, 50 Hz. Motory majú integrovanú tepelnú ochranu.