Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 250/2100EC 250 mm
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:35
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann ML PRO EC
Model: ML PRO 250/2100EC
Technické údaje:
- Priemer: 250 mm
- Prietok vzduchu: 2175 m3/h
- Maximálny tlak: 770 Pa
- Výkon: 304 W
- Hodnota akustického tlaku: 60 dB
- Hmotnosť: 4 kg
- Teplota medium 45°C
STAVBA
- Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného plastu PPGF30
POHON A OVLÁDANIE
- Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou.
- Napájanie 230 V ~1, 50 Hz.