Kanálový ventilátor Harmann Rm 100/300EC fi100
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:43
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann RM EC
Model: RM 100/300EC
Technické údaje:
- Priemer: 100 mm
- Prietok vzduchu: 350 m3/h
- Maximálny tlak: 740 Pa
- Výkon: 113 W
- Hmotnosť: 2,7 kg
- Teplota medium 50°C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Napájanie 230 V, 50 Hz.
APLIKÁCIA
Špecifikácie
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
Strešný ventilátor Harmann Viver 2-225/900S 225 mm
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Strešný ventilátor Harmann Vivo 2-220/900S 225 mm
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 160/600 160 mm
Strešný ventilátor Harmann Viver 4-315/1500S 315 mm
Strešný ventilátor Harmann Rooftec 2-250 2200 m3/h
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 250/1600 250 mm