Kanálový ventilátor Harmann Rm 250/1000EC fi250
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:01
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann RM EC
Model: RM 250/1000EC
Technické údaje:
- Priemer: 250 mm
- Prietok vzduchu: 1010 m3/h
- Maximálny tlak: 560 Pa
- Výkon: 118 W
- Hmotnosť: 3,9 kg
- Teplota medium 60°C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Napájanie 230 V, 50 Hz.