Kanálový ventilátor Harmann Rm 315/2000EC fi315
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-16 22:58:25
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann RM EC
Model: RM 315/2000EC
Technické údaje:
- Priemer: 315 mm
- Prietok vzduchu: 1990 m3/h
- Maximálny tlak: 760 Pa
- Výkon: 270 W
- Hmotnosť: 6,0 kg
- Teplota medium 65°C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Napájanie 230 V, 50 Hz.
APLIKÁCIA
Špecifikácie
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
Strešný ventilátor Harmann Viver 2-225/900S 225 mm
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Strešný ventilátor Harmann Vivo 2-220/900S 225 mm
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 160/600 160 mm
Strešný ventilátor Harmann Viver 4-315/1500S 315 mm
Kanálový ventilátor Harmann Rm 100/300EC fi100
Strešný ventilátor Harmann Rooftec 2-250 2200 m3/h
Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 250/1600 250 mm