Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 355/4700EC
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:50
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann ML PRO EC
Model: ML PRO 355/4700EC
Technické údaje:
- Priemer: 355 mm
- Prietok vzduchu: 4790 m3/h
- Maximálny tlak: 930 Pa
- Výkon: 731 W
- Hodnota akustického tlaku: 58 dB
- Hmotnosť: 9,8 kg
- Teplota medium 60°C
STAVBA
- Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného plastu PPGF30
POHON A OVLÁDANIE
- Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou.
- Napájanie 230 V ~1, 50 Hz.