Kanálový ventilátor TD-160/100 Ecowatt Venture Industries
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:15
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor TD-160/100 ECOWATT
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 2550 ot./min
- Maximálny príkon: 9 W
- Intenzita: 0,08 A
- Maximálny výkon: 180 m3/h
- Priemer kanála: 100 mm
- Typ motora: EC
- Hladina akustického tlaku: 31 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+40 ℃
- Hmotnosť: 1,4 kg
STAVBA
MOTOR
- Bezkartáčový jednofázový motor s jednosmerným prúdom 230 V, 50/60 Hz