Kanálový ventilátor TD-800/200 Ecowatt Venture Industries
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-16 23:01:04
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor TD-800/200 ECOWATT
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 2450 ot./min
- Maximálny príkon: 101 W
- Intenzita: 0,36 A
- Maximálny výkon: 960 m3/h
- Priemer kanála: 200 mm
- Typ motora: EC
- Stupeň ochrany: IP44
- Hladina akustického tlaku: 37 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+40 ℃
- Hmotnosť: 4,9 kg
STAVBA
MOTOR
- Bezkartáčový jednofázový motor s jednosmerným prúdom 230 V, 50/60 Hz