Kanálový ventilátor Havaco ICM-250/1410 M 250 mm
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:01
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor HAVACO
Model: ICM-250/1410 M
Výhody:
- Dynamicky vyvážený diagonálny rotor
- Tesná pripojovacia skrinka umiestnená na puzdre
- Špeciálne profilované riadidlá umiestnené za rotorom zabezpečujúce vyššiu efektivitu
- Stabilná montážna základňa ventilátora
- Stupeň ochrany IP 44, trieda izolácie B
- Vhodné pre prívodné aj odsávacie systémy
Technické údaje:
- Materiál: Kryt ventilátora vyrobený z polypropylénu, rotor z plastu ABS
- Výkon HS/LS: 1405/1064 m3/h
- Otáčky HS/LS: 2450/1950 ot/min
- Výkon HS/LS: 225/165 W
- Napájanie HS/LS: 230/50 V/Hz
- Intenzita HS/LS: 1,20/0,75 A
- Teplota prevádzky HS/LS: do +60 °C
- Akustický tlak HS/LS: 66/58 dB(A)
Konštrukcia:
Elektrický motor:
Dvojrýchlostný motor, napájaný jednofázovým prúdom 230 V, 50 Hz. Prispôsobený na reguláciu napätia. Stupeň ochrany IP 44, trieda izolácie B. Motor je vybavený odolnými guličkovými ložiskami a tepelnou ochranou vinutia pred preťažením.
Aplikácia:
Prevádzková teplota:
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 60 °C.