Kanálový ventilátor Harmann ML Pro 355/3300EC 355 mm
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-15 09:23:02
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann ML EC
Model: ML PRO 355/3300EC
Technické údaje:
- Priemer: 355 mm
- Prietok vzduchu: 3320 m3/h
- Maximálny tlak: 450 Pa
- Výkon: 261 W
- Hodnota akustického tlaku: 56 dB
- Hmotnosť: 8,7 kg
- Teplota medium 35°C
STAVBA
- Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného plastu PPGF30
POHON A OVLÁDANIE
- Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou.
- Napájanie 230 V ~1, 50 Hz.