Kanálový ventilátor Harmann Rm 200/950EC
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:45
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann RM EC
Model: RM 200/950EC
Technické údaje:
- Priemer: 200 mm
- Prietok vzduchu: 970 m3/h
- Maximálny tlak: 540 Pa
- Výkon: 120 W
- Hmotnosť: 3,9 kg
- Teplota medium 60°C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Napájanie 230 V, 50 Hz.