Kanálový ventilátor Harmann Rm 250/1400EC fi250
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:45
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann RM EC
Model: RM 250/1400EC
Technické údaje:
- Priemer: 250 mm
- Prietok vzduchu: 1310 m3/h
- Maximálny tlak: 630 Pa
- Výkon: 165 W
- Hmotnosť: 4,0 kg
- Teplota medium 50°C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Napájanie 230 V, 50 Hz.