Kanálový ventilátor VENT-100NK Venture Industries
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:10
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor VENT-100NK
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 2600 ot./min
- Maximálny príkon: 61 W
- Intenzita: 0,3 A
- Maximálny výkon: 290 m3/h
- Priemer kanála: 100 mm
- Typ motora: AC
- Stupeň ochrany: IP44
- Hladina akustického tlaku: 44 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+60 ℃
- Hmotnosť: 3 kg
STAVBA
Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe.
Montážny držiak je súčasťou balenia.
ELEKTRICKÝ MOTOR
- Jednofázový s rotujúcim statorom 230 V, 50/60 Hz