Kanálový ventilátor VENT-125NK Venture Industries
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:43
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor VENT-125NK
Výrobca: Venture Industries
Technické údaje:
- Otáčky: 2620 ot./min
- Maximálny príkon: 60 W
- Intenzita: 0,3 A
- Maximálny výkon: 390 m3/h
- Priemer kanála: 125 mm
- Typ motora: AC
- Stupeň ochrany: IP44
- Hladina akustického tlaku: 42 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+60 ℃
- Hmotnosť: 3 kg
ELEKTRICKÝ MOTOR
- Jednofázový s rotujúcim statorom 230 V, 50/60 Hz