Kanálový ventilátor TD-250/100 T Venture Industries
Popis produktu
Verzia s časovým oneskorením
Technické údaje:
- Otáčky: 2140 ot./min
- Maximálny príkon: 28 W
- Intenzita: 0,12 A
- Maximálny výkon: 250 m3/h
- Hladina akustického tlaku: 34 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+40 ℃
- Stupeň ochrany: IP44
- Hmotnosť: 2 kg
STAVBA
Puzdro a rotor sú vyrobené z plastu. Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe do ventilačných kanálov s priemermi od 100 do 400 mm. Unikátna konštrukcia umožňuje dosiahnuť vysoké tlaky a výkonnosť pri minimálnej hladine hluku.
MOTOR
- Jednofázový motor 230 V, 50 Hz
- Guľkové ložiská
- Regulácia napätia
- Tepelná ochrana vinutia pred preťažením
APLIKÁCIA
Ventilátor je určený pre všetky druhy systémov všeobecného vetrania. Príklady použitia sú:
- vetranie a vetranie bytov, kancelárií, obchodov, gastronomických zariadení,
- spolupráca s domácimi kuchynskými digestormi vybavenými filtrami proti tuku
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Dom a záhrada > Stavebníctvo a príslušenstvo > Klimatizácia a vetranie > Ventilátory
- GTIN/EAN: 08413893376589
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Kanálový ventilátor Td 250/100 Silent Venture Industries
Dostupnosť: in stock
Kanálový Ventilátor Tichý 100 mm 250 m3/h