Kanálový ventilátor TD-350/125 Ecowatt Venture Industries
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:14
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Technické údaje:
- Otáčky: 2510 ot./min
- Maximálny príkon: 20 W
- Intenzita: 0,16 A
- Maximálny výkon: 380 m3/h
- Priemer kanála: 125 mm
- Typ motora: EC
- Hladina akustického tlaku: 26 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+40 ℃
- Hmotnosť: 2 kg
STAVBA
MOTOR
- Bezkartáčový jednofázový motor s jednosmerným prúdom 230 V, 50/60 Hz