Kanálový ventilátor TD-500/150 Venture Industries
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:50
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Technické údaje:
- Otáčky: 2590 ot./min
- Maximálny príkon: 53 W
- Intenzita: 0,21 A
- Maximálny výkon: 560 m3/h
- Hladina akustického tlaku: 35 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+60 ℃
- Priemer kanála: 150 mm
- Stupeň ochrany: IP44
- Hmotnosť: 2,7 kg
STAVBA
Puzdro a rotor sú vyrobené z plastu. Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe do ventilačných kanálov s priemermi od 100 do 400 mm. Unikátna konštrukcia umožňuje dosiahnuť vysoké tlaky a výkonnosť pri minimálnej hladine hluku.
MOTOR
- Jednofázový motor 230 V, 50/60 Hz