Kanálový ventilátor TD-1300/250 Ecowatt Silent Venture Industries
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:43
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor TD ECOWATT SILENT Venture Industries
Model: TD-1300/250
Technické údaje:
- Otáčky: 2460 ot./min
- Maximálny príkon: 143 W
- Intenzita: 0,6 A
- Maximálny výkon: 1240 m3/h
- Priemer kanála: 250 mm
- Typ motora: EC
- Stupeň ochrany: IP44
- Hladina akustického tlaku: 34 dB(A)
- Teplota prevádzky: -20....+40 ℃
- Hmotnosť: 9,5 kg
STAVBA
MOTOR
- Jednofázový motor s jednosmerným prúdom 230 V, 50/60 Hz