Kanálový ventilátor VENT-400N Venture Industries
Lacné Drahé
Značka: sp
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 07:59:53
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Technické údaje:
- Otáčky: 1380 ot./min
- Maximálny príkon: 536 W
- Intenzita: 2,3 A
- Maximálny výkon: 3820 m3/h
- Priemer kanála: 400 mm
- Typ motora: AC
- Stupeň ochrany: IP54
- Hladina akustického tlaku: 49 dB(A)
- Teplota prevádzky: -40...+50 ℃
- Hmotnosť: 22,2 kg
STAVBA
Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe.
ELEKTRICKÝ MOTOR
- Jednofázový s rotujúcim statorom 230 V, 50/60 Hz