Kanálový ventilátor Havaco IKB-400/4500 M
Lacné Drahé
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:14
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor HAVACO
Model: IKB-400/4500 M
Technické údaje
- Materiál: Vyrobený z pozinkovaného plechu, zvukovo a tepelne izolovaný minerálnou vlnou s hrúbkou 50 mm
- Výkon: 4000 m3/h
- Priemer: 400 mm
- Otáčky: 1400 ot./min
- Výkon: 370 W
- Napájanie: 230/50 V/Hz
- Intenzita: 3,4 A
- Prevádzková teplota: do +120 °C
- Akustický tlak: 42-34 dB(A)
Výhody:
- Obal je vyrobený z pozinkovaného plechu, zvukovo a tepelne izolovaný minerálnou vlnou s hrúbkou 50 mm. Možná montáž aj mimo budovy
- Rotor s lopatkami naklonenými dozadu, vyrobený z pozinkovaného plechu
- Puzdro má výklopnú inšpekčnú klapku, ktorá umožňuje pohodlný servis a čistenie ventilátora
- Asynchrónny jednofázový 230 V, 50 Hz bez možnosti zmeny otáčok alebo trojfázový 400 V, 50 Hz prispôsobený na reguláciu frekvenčným meničom. Stupeň ochrany IP 55, trieda izolácie F
Konštrukcia
Radiálny ventilátor s priamym pohonom. Obal je vyrobený z pozinkovaného plechu, zvukovo a tepelne izolovaný minerálnou vlnou s hrúbkou 50 mm. Rotor s lopatkami naklonenými dozadu, vyrobený z pozinkovaného plechu. Puzdro má výklopnú inšpekčnú klapku, ktorá umožňuje pohodlný servis a čistenie ventilátora.
Elektrický motor
Asynchrónny jednofázový 230 V, 50 Hz alebo trojfázový 400 V, 50 Hz. Prispôsobený na reguláciu frekvenčným meničom. Stupeň ochrany IP 55, trieda izolácie F.
Teplota prevádzky
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 120 °C.