Kanálový ventilátor TD-500/150T 3V Venture Industries
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:38:37
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Verzia s časovým oneskorením
Technické údaje:
- Otáčky: 2590 ot./min
- Maximálny príkon: 53 W
- Intenzita: 0,21 A
- Maximálny výkon: 560 m3/h
- Hladina akustického tlaku: 35 dB(A)
- Priemer kanála: 150 mm
- Teplota prevádzky: -20....+60 ℃
- Stupeň ochrany: IP44
- Hmotnosť: 2,7 kg
STAVBA
Puzdro a rotor sú vyrobené z plastu. Ventilátor je prispôsobený na montáž vo zvislej alebo vodorovnej polohe do ventilačných kanálov s priemermi od 100 do 400 mm. Unikátna konštrukcia umožňuje dosiahnuť vysoké tlaky a výkonnosť pri minimálnej hladine hluku.
MOTOR
- Jednofázový motor 230 V, 50/60 Hz