Kanálový ventilátor Havaco ICM-EC-315/2206M
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:01:19
Kanálový ventilátor HAVACO
Model: ICM EC 315/2206 M
- Výkon: 2206 m3/h
- Priemer: 315 mm
- Otáčky: 2350 ot./min
- Výkon: 250 W
- Napájanie: 230/50 V/Hz
- Intenzita: 1,4 A
- Teplota prevádzky: do +60 °C
- Akustický tlak: 68 dB(A)
Konštrukcia
Elektrický motor
Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou. Napájanie 230 V ~1, 50 Hz. Motory sú prispôsobené na plynulú reguláciu otáčok v plnom rozsahu pri zachovaní vysokej účinnosti. Regulácia otáčok sa vykonáva pomocou ovládača využívajúceho analógový signál 0-10 V. Stupeň ochrany zariadenia IP44.
Teplota prevádzky
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 60 °C.