Kanálový ventilátor Harmann Rm 315/1400EC fi315
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-16 23:01:07
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann RM EC
Model: RM 315/1400EC
Technické údaje:
- Priemer: 315 mm
- Prietok vzduchu: 1340 m3/h
- Maximálny tlak: 620 Pa
- Výkon: 160 W
- Hmotnosť: 4,0 kg
- Teplota medium 50°C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Napájanie 230 V, 50 Hz.