Kanálový ventilátor JETLINE-200ECOWATT fi 195 mm 1050 m3/h Venture Industries
Popis produktu
Kanálový ventilátor JETLINE ECOWATT fi 195 mm 1050 m3/h Venture Industries
Model: JETLINE-200 ECOWATT
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- Maximálny výkon: 1050 m3/h
- Maximálny tlak: 465 Pa
- Otáčky: 2630 ot. /min
- Napätie: 230 V
- Intenzita: 0,8 A
- Priemer kanála: 195 mm
- Maximálny príkon: 109 W
- Typ motora: EC
- Trieda ochrany motora: IP44
- tepl. Práca: -20....+60℃
- Hmotnosť: 4,7 kg
STAVBA
MOTOR
- motor EC 230V ± 10% 50 / 60 Hz,
- stupeň izolácie IP44,
- regulácia pomocou potenciometra v pripojovacej prameni alebo pomocou externého signálu 0-10 V,
- tepelná ochrana s ručným resetom
APLIKÁCIA
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Dom a záhrada > Stavebníctvo a príslušenstvo > Klimatizácia a vetranie > Ventilátory
- GTIN/EAN: 08413893394675
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Kanálový ventilátor JETLINE-200 fi 200 mm 1040 m3/h Venture Industries