Kanálový ventilátor Harmann Jettec 450/5000S fi450
Lacné Drahé
Značka: harmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:03
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Harmann JETTEC
Model: JETTEC 450/5000S
Technické údaje:
- Priemer: 450 mm
- Prietok vzduchu: 5210 m3/h
- Maximálny tlak: 430 Pa
- Výkon: 454 W
- Hodnota akustického tlaku: 59 dB
- Hmotnosť: 18,4 kg
- Teplota média 80 °C
STAVBA
ROTOR
POHON A OVLÁDANIE
- Asynchrónny jednofázový elektromotor 230 V, 50 Hz. Motory majú integrovanú tepelnú ochranu.