Kanálový ventilátor Havaco ICM-EC-100/366M
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:25
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor HAVACO
Model: ICM-EC-100/366M
Výhody:
- Pre prívodnú a odvodnú ventiláciu
- Energeticky úsporné – moderné motory EC
- Plynulá regulácia rozsahu otáčok 0-10 V
- Ešte výkonnejší
- Stupeň ochrany IP44
- Špeciálne profilované volanty
- Dynamicky vyvážený diagonálny rotor
Technické údaje
- Materiál: Obal ventilátora vyrobený z polypropylénu, rotor z plastu ABS
- Výkon: 366 m3/h
- Priemer: 100 mm
- Otáčky: 3800 ot./min
- Výkon: 70 W
- Napájanie: 230/50 V/Hz
- Intenzita: 0,47 A
- Teplota prevádzky: do +60 °C
- Akustický tlak: 35 dB(A)
Konštrukcia
Elektrický motor
Elektronicky komutovaný elektrický motor (EC) s integrovaným ovládačom a tepelnou ochranou. Napájanie 230 V ~1, 50 Hz. Motory sú prispôsobené na plynulú reguláciu otáčok v plnom rozsahu pri zachovaní vysokej účinnosti. Regulácia otáčok sa vykonáva pomocou ovládača využívajúceho analógový signál 0-10 V. Stupeň ochrany zariadenia IP44.
Teplota prevádzky
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 60 °C.