Strešný ventilátor Havaco RBH-250/1300 M 250 mm
Lacné Drahé
Volatilita ceny 3d
Značka: havaco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:00
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
Strešný ventilátor RBH HAVACO
Model: RBH-250/1300 M
Technické údaje
- Materiál: Obal vyrobený z oceľového plechu. Rotor je vyrobený z pozinkovaného plechu
- Montážny priemer: 250 mm
- Výkon: 1212 m3/h
- Výkon: 125 W
- Napájanie: 230/50 V/Hz
- Intenzita: 0,61 A
- Teplota prevádzky: do +50 ℃
- Akustický tlak: 52-44 dB(A)
Výhody:
- Radiálny strešný ventilátor s horizontálnym vypúšťaním vzduchu
- Obal je vyrobený z oceľového plechu, práškovo lakovaného na farbu RAL 7030
- Rotor s lopatkami naklonenými dozadu, vyrobený z pozinkovaného plechu, dynamicky vyvážený
- Motor s rotujúcim statorom, napájaný jednofázovým prúdom 230 V, 50 Hz. Prispôsobený na reguláciu napätia
- Stupeň ochrany IP 44, trieda izolácie B alebo F
- Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou do 50 ℃.
Konštrukcia
Elektrický motor
Motor s rotujúcim statorom, napájaný jednofázovým prúdom 230 V, 50 Hz. Prispôsobený na reguláciu napätia. Stupeň ochrany IP 55, trieda izolácie B alebo F.
Použitie
Teplota prevádzky
Ventilátor je prispôsobený na prečerpávanie vzduchu s teplotou nepresahujúcou 50 ℃.