Zmena konvergencie Eibach S90-2-15-017-B balík vodiča #14
Lacné Drahé
Volatilita ceny 3d
Značka: eibach
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-17 17:07:27
Sledujeme od: Mar 7, 2026
Popis produktu
Buďte pripravení na každú cestu – spolu s produktom získate ZADARMO balíček pre vodiča v14! 🚗
⭐ Pozrite sa nižšie na podrobnosti a presvedčte sa, koľko získate výberom tohto balíka!
Zmena konvergencie EIBACH S90-2-15-017-B
E59B35
Rozširovacia Podložka kolesá - 2 ks, priemer: 15 mm; rozstup skrutiek: 5 x 112 mm; priemer. otvor. stred: 66,5 mm; séria PRO-SPACER - 2; (upevňovacie prvky sú súčasťou balenia - Nie) - Čierna